Kupiłeś nieruchomość i chcesz stworzyć wymarzone wnętrze - jesteśmy gotowi zrobić to dla Ciebie.
Zaczynając od ASYSTY PRZY odbiorze lokalu, poprzez pomoc w aranżacji wnętrz, ewentualne przeróbki i dostosowanie wszystkich instalacji / układu pomieszczeń do wymogów ustalonej aranżacji PRZez dobór i dostarczenie materiałów budowlanych aż po ostateczne wykończenie wnętrz - z nami wykończenia na prawdę są proste.
Koszty wykonywanych prac ustalamy z wykorzystaniem profesjonalnych programów eksperckich - z nami wiesz za co płacisz, jakie materiały stosujemy, jakie prace zostaną wykonane - kosztorys wstępny otrzymasz przed rozpoczęciem robót wykończeniowych a w przypadku zmian w aranżacji lub po wykonaniu dodatkowych prac, otrzymasz od nas kosztorys powykonawczy. Jesteśmy elastyczni - potrafimy dopasować zakres możliwych prac i rodzaj stosowanych materiałów do ustalonego przez Ciebie budżetu.
 nie boimy się nowości w aranżacjach wnętrz, a przy tym Korzystamy w najlepszych materiałów oraz systemowych, markowych rozwiązań, które powinny zapewnić bezproblemowe użytkowanie twojej nieruchomości przez długie lata. jeśli chcesz stworzyć swoje wnętrze w sposób nietuzinkowy, niebanalny - jesteśmy gotowi podjąć się takiego wyzwania - tak na prawdę jedynym ograniczeniem jest budżet.