OSUSZANIE POMIESZCZEŃ, budynków
Budowane w pośpiechu budynki, niska jakość wykonywanych instalacji wodno-kanalizacyjnych przez najtańszych wykonawców a także zdarzenia losowe mogą doprowadzić do sytuacji, że w Twoim mieszkaniu, budynku bądź lokalu pojawi się wilgoć. Może to być wilgoć technologiczna, która powstała i pozostała w lokalu  w czasie budowy lub wilgoć która pojawiła się na skutek nieszczelności instalacji, urządzeń lub na przykład zalania przez osoby trzecie.
Jeśli chcesz rozpocząć wykończenie lokalu, w którym pozostaje wilgoć technologiczna albo zapewnić bezpieczeństwo użytkowania pomieszczeń, w których pojawiła się wilgoć i usunąć szkody zalaniowe, czasami niezbędne jest wykonanie prac osuszania, przy pomocy profesjonalnych urządzeń. W nowym budownictwie ze względu na technologię wykonywania posadzek (posadzki warstwowe w których prowadzone są instalacje) dość często dochodzi do sytuacji zawilgocenia warstw między posadzkowych i ich naturalne osuszenie bez pomocy profesjonalnych urządzeń może trwać bardzo długo ze względu na technologię wykonania.
Wykonanie prac powinno być poprzedzone wykonaniem pomiarów wilgotności przegród, materiałów budowalnych aby ustalić jak duże zawilgocenie nastąpiło i jakie środki zaradcze należy podjąć aby właściwie tą wilgoć usunąć.
Jeśli w Twoim mieszkaniu, domu bądź lokalu pojawiła się wilgoć i chcesz ją usunąć to nasze usługi skierowane są właśnie dla Ciebie.
OZONOWANIE POMIESZCZEń, pojazdów
oferujemy również usługi ozonowania pomieszczeń - ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji - poprawnie wykonywane ozonowanie pozwala usunąć niepożądane zapachy, zwalcza bakterie i wirusy, niszczy alergeny, grzyby i pleśń a także roztocza, pająki, muszki, pluskwy i mole.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem a także wyposażeniem uzupełniającym pozwalającym wykonać  usługi ozonowania w sposób profesjonalny i bezpieczny. Zabieg ozonowania kończymy pomiarami ilości ozonu w powietrzu, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowanych pomieszczeń.